25 października startuje akcja, w ramach której możesz kupić 11 wyjątkowych produktów do gotowania marki Ambition z kolekcji Kenya z 50% rabatem.

Akcja promocyjna będzie trwać od 25 października 2019 r. do 31 stycznia 2020 r. lub do wyczerpania asortymentu. Aby wziąć udział w akcji wystarczy w okresie trwania promocji dokonać zakupów w sklepie Słoneczko biorącym udział w akcji za minimum 20 zł, które upoważniają do odbioru  naklejki przy kasie sklepowej. Zdobycie pięciu naklejek pozwala na zakup wybranego produktu z kolekcji Ambition Kenya z aż 50% rabatem! Już dziś pomyśl o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

Kenya to naczynia o niespotykanym wyglądzie inspirowanym naturą. Korpus naczynia swoją naturą przypomina kamień, a rączki imitują drewno.  Garnki i patelnie są wykonane z odkuwanego aluminium, które doskonale akumuluje ciepło, czyniąc gotowanie bardziej energooszczędnym. Grube wielowarstwowe dno indykcyjne jest odporne na odkształcenia. Produkty do gotowania Ambition Kenya oferowane będą w różnych kształtach i pojemnościach, umożliwiając przygotowywanie różnorodnych posiłków.


Regulamin Akcji Promocyjnej “Program Lojalnościowy Ambition” 31.10.2019 r. – 31.01.2020 r.

jest dostępny na stronie Organizatora -www.avita.net.pl